Kochani zbliżają się święta Bożego Narodzenia 🎄🎁Dla wielu osób jest to magiczny, wyjątkowy, rodzinny czas, pełen ciepła, radości i miłości. W święta często wszystkie swary odchodzą daleko w zapomnienie, a ludzie są bardziej życzliwi i weseli. Wiele osób uważa, że to czas magiczny, w którym wszystko może się zdarzyć. Święta to bardzo dobry okres na oświadczyny.

Klimat świat, dekoracje, choinka, prezenty, rodzinne spotkania sprzyjają kawalerom, która kobieta odmówi, gdy facet w otoczeniu świecących lampek, choinki i zapachu domowego ciasta poprosi o rękę ‼️

Drodzy Panowie, dlatego też dzisiaj, specjalnie dla Was, 10 pomysłów w jaki sposób efektownie oświadczyć się w święta.

1. Oświadczyny w mieście.

Panowie miasto w okresie świątecznym wygląda jak z bajki. Wszędzie unosi się zapach choinki, kolorowe światełka oświetlają ulice, a dekoracje zapierają dech w piersi. Z głośników lecą kolędy i świąteczne piosenki, świąteczne jarmarki kuszą zapachami i pięknymi straganami. To idealna sceneria na oświadczyny. Wystarczy zabrać Waszą ukochaną na spacer po mieście i w odpowiedniej chwili uklęknąć i poprosić o rękę . Panowie to niewyobrażalnie genialna okazja, jeśli jeszcze trafi się Wam śnieg, to już super.

2. Oświadczyny w czasie zimowej zabawy na śniegu.

Ja wiem, że ostatnio trudno w grudniu o śnieg, ale może w Waszym mieście a nóż spadnie. I co wtedy ??? Zabierzcie swoją ukochaną na sanki. Niech poczuje się jak mała dziewczynka. Przypomni sobie szczęśliwe chwile, gdy jako dziecko zjeżdżała na sankach całymi dniami, robiła aniołki na śniegu i rzucała się śnieżkami. Za taką zabawę na pewno będzie Wam wdzięczna, a potem wyluzowana, szczęśliwa, z wypiekami na twarzy na pewno powie „TAK”

3. Oświadczyny na lodowisku.

To bardzo romantyczny sposób na oświadczyny. Trzymacie się za ręce, jeździcie na łyżwach, w tle kolędy i świąteczne piosenki, śnieżek prószy. Po prostu bajka. Możecie poprosić właściciela lodowiska o specjalną, romantyczną składankę świąteczną . Wasza wybranka będzie zachwycona.

4.Oświadczyny z napisem.

Lampki świąteczne można świetnie wykorzystać w Waszych planach zaręczynowych. Zróbcie wielki napis z pytaniem „Wyjdziesz za mnie” , możecie go umieścić w domu, albo żeby było romantyczniej na dworze. Możecie również zamówić piękne, gotowe napisy.

5.Zimowy piknik.

Możecie zrobić niespodziankę swojej ukochanej i zorganizować romantyczny piknik we dwoje. Pamiętajcie o zabraniu ciepłych napojów, żebyście nie zamarzli. A potem na kolana i proście o rękę

6. Napisy.

Pamiętacie film ” To właśnie miłość „, gdzie jeden z bohaterów wyznaje kobiecie miłość za pomocą tablic z hasłami, a w tle słychać kolędy. Pomysł fajny, pomyślcie o nim.

7.  Oświadczyny w czasie ubierania choinki.

Kobiety uwielbiają ubierać choinkę, to taki symbol świat, który sprawia, że w domu czuć zapach Bożego Narodzenia. Możecie wykorzystać ten moment i w czasie zakładania łańcucha czy bombek oświadczyć się. Ale będzie zaskoczenie. I co roku, gdy Wasza wybranka będzie ubierała choinkę, będzie pamiętać o tym , a później jako mama czy babcia będzie opowiadać o tym dzieciom i wnukom.

8.Świąteczne ciasteczka.

Święta to czas pachnących, domowych wypieków. Możecie przymocować pierścionek do pierniczków, czy gwiazdeczek z ciasta i podarować ukochanej. Prosto, a jak efektownie

9.Pierścionek na choince.

Wigilia, pierwszy i drugi dzień świąt, to idealny czas na oświadczyny w gronie rodzinnym. Wystarczy w czasie kolacji uklęknąć i poprosić. Ale jeśli nie chcecie być banalni, dwa poniższe pomysły powinny Wam się spodobać. Na początek pierścionek na choince. Tak, tak, powieście go na jednej z gałązek poprowadźcie dziewczynę ku choince i powiedźcie, ze Mikołaj zostawił coś dla niej. Będzie romantycznie i kameralnie .

10. Pierścionek z prezencie świątecznym.

Chcesz na prawdę zrobić wrażenie, i zaskoczyć swoją wybrankę ? Schowaj pierścionek do małego pudełka, a następnie do większego i tak dalej. Zostaw pod choinką duże pudło, a Twoja wybranka będzie zachodzić w głowę cóż takiego wielkiego jej kupiłeś. Zabawa z pudełkami zawsze jest super. A jeszcze jedna rada, możesz zamiast pierścionka, w najmniejszym pudełku umieścić karteczkę z napisem „Wyjdziesz za mnie?” , i w momencie, gdy ona będzie czytać wiadomość, klęknij z kwiatami i pierścionkiem i poczekaj na odpowiedź.