Drodzy Panowie 
Idzie jesień a wraz z nią wszystkie jej dobrodziejstwa, z których możemy garściami czerpać tworząc swoją stylizację, począwszy od jesiennych kolorów, a skończywszy na jesiennych symbolach.  
Jesienny Pan Młody – z czym mi się kojarzy ??? 
  • z ciepłymi, intensywnymi kolorami – ciemna zieleń, brąz, szarości, burgund, bordo, granaty, czerwień, pomarańcz, żółty, złoto
  • z grubszą fakturą garnituru, wełną, kratą , wzorami 
  • z jesiennymi dodatkami, np w kwiatowej ozdobie przypinanej do klapy marynarki
Jesień to czas szczególny, dlatego też pan młody powinien mieć wyjątkową i oryginalną stylizację. 
 
Przygotowałam dzisiaj dla Was 3 jesienne propozycje 
 
          BURGUND jako kolor przewodni męskiej stylizacji. 
 
Burgund – kolor, który ja osobiście uwielbiam. Jeden z najmodniejszych kolorów tej jesieni. Typowo jesienny, elegancki, królewski i bardzo szykowny. To bogata czerwień rubinu, barwa ludzi zmysłowych i wrażliwych. 
 
Dla odważnych Panów proponuje garnitur w tym kolorze. 
 

 

 

 

 

 
 
Dla Panów, którzy chcieli by tylko zaakcentować ten kolor w swojej stylizacji polecam muchy, czy krawaty, lub przywieszki do klapy, albo jak w przypadku pierwszego i trzeciego zdjęcia – spodnie i muchę. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Tweedowe marynarki i dodatki 
 
Jesień to też czas, gdy robi się chłodniej. I tutaj własnie moja propozycja – Tweedowe marynarki, moim zdaniem hit, istne must have !!!! Tweed to szkocka tkanina wełniana, z grubej przędzy zgrzebnej o splocie skośnym i bardzo ścisłej strukturze, folowana i drapana. Niesamowicie oryginalna i ciekawa stylizacja. Zobaczcie sami.
 

 

 

 

 

 

 
 
PRZYWIESZKI z jesiennymi akcentami 
 
Dla wszystkich Panów, którzy już dawno wybrali garnitur ślubny, a bardzo by chcieli zaakcentować jesienny charakter uroczystości, mam świetną i delikatną propozycję, która doda stylizacji wyrazistości, a mianowicie – przywieszki z jesiennym akcentem. Mogą to być kwiaty, kolory, żołędzie, kasztany, jarzębina itp., według uznania. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
Małgosia