„Żadna inna rzecz nie da Ci tyle wolności co pasja. Szczęście, które dostajesz zupełnie za darmo.” 

Organizacja ślubów i wesel to moja pasja. Kocham spełniać marzenia Par, dawać im piękne i niezapomniane chwile, które zapamiętają do końca życia.

Kilka lat temu rzadko kto słyszał w Polsce o konsultancie ślubnym. Znajomi i rodzina sukcesywnie odradzali mi tego zajęcia. „Można na tym zarobić ? Kto będzie chciał takie usługi? słyszałam nie raz. Odpuściłam na rok, ale ten zawód sam mnie wybrał. Długo zastanawiałam się co chcę robić w życiu. Praca w zawodzie nie przyniosła satysfakcji, imałam się różnych prac, poszukując czegoś co da mi satysfakcję, radość, spełnienie. Postanowiłam iść za głosem swoich marzeń i działam już od 5 lat na rynku ślubnym.

To zawód, który wymaga rozwijania się, szkolenia, podnoszenia swoich kwalifikacji – czyli coś dla mnie. Zaczęłam od kursu dla konsultantów ślubnych w najlepszej Agencji Ślubnej na Dolnym Śląsku i jednej z pierwszych w Polsce. Świat ślubów nie jest mi obcy, śledzę światowe trendy, nawiązuje coraz to nowe współprace z usługodawcami, tak aby proponować moim klientom indywidualnie dobrane do nich firmy. Stawiam na jakość, innowacyjność, nietuzinkowość. Do każdej pary podchodzę indywidualnie, to odrębny projekt, któremu poświęcam 100 % czasu i energii. To nie fabryka, każda para jest inna, ma różne marzenia, oczekiwania. Współpracuje ze specjalistami z poza branży ślubnej, jak np z dietetyczką i psychologiem, tak aby każda z moich Par, mogła liczyć na kompleksowe zaopiekowanie się nimi.

Narzeczeństwo to piękny i romantyczny okres, w czasie którego Para powinna cieszyć się swoim towarzystwem i pielęgnować swoją miłość 💕💑 Ślub to nie kwiaty, sukienka czy goście… to spotkanie dwojga kochających się ludzi, który planują wspólnie przejść przez życie. Tworzą swój własny mikroświat. Towarzyszy temu wiele emocji.
I tu wkraczam ja. Konsultant ślubny to osoba, dzięki której czas narzeczeństwa i przygotowań do tego jakże ważnego dnia będzie piękny i niezapomniany. To ogromna odpowiedzialność i zaufanie. Para wpuszcza mnie do swojego świata. 
Nie zawsze jest łatwo, bywają i takie chwile, gdzie muszę wykazać się jeszcze większą empatią i zrozumieniem. Mimo to, kocham to co robię, a każda para zapada głęboko w moim sercu.

Ostatnio rozszerzyłam swoją ofertę o oświadczyny i imprezy rocznicowe, oraz metamorfozy dla mam i teściowych. Tak naprawdę, to sami klienci zainspirowali mnie to dodania ich do mojej oferty. Wyszłam tylko na przeciw oczekiwaniom swoich klientów. Powiem szczerze, że bardzo mnie to cieszy, bo moją misją jest dawanie ludziom pięknych i niezapomnianych chwil, które będą cementować ich związek. Jeden z moich klientów nazwał mnie kiedyś dobrą wróżką, która spełnia marzenia i opiekuje się parom.

Mam ogromne szczęście, robię to co kocham. Sprawiam, że ludzie są szczęśliwi. Dzięki mnie, dzień ich ślubu jest jednym z najpiękniejszych w ich życiu.

Małgosia

foto: http://luizarozycka.pl/  https://www.facebook.com/Luiza.Rozycka.Fotograf/