FOLLOW US

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

kontakt@mojewielkiewesele.pl
507 677 395

Skip to Content

O Agencji

Dlaczego my?

Jesteśmy młodą agencją, z czteroletnim doświadczeniem w branży ślubnej. Organizacja ślubów i wesel to nasza pasja. Cechujemy się oryginalnością, skutecznością i spójnością. Stawiamy na innowacyjność, nowoczesne podejście do tradycji, ekskluzywność i wyjątkowość. Każda para traktowana jest indywidualnie. Specjalnie dla niej, przygotowujemy wyjątkowy projekt w oparciu o oryginalne koncepcje.

Naszym celem jest spełnianie marzeń przyszłych małżonków.

Korzyści

Dzięki nam zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze, ten szczególny dzień będzie wyjątkowy i piękny, a Państwo i Wasi najbliżsi, będziecie mogli w pełni cieszyć się nim.

Jak pracujemy?

Umawiamy się z Państwem, w dogodnym dla Was miejscu, na rozmowę w czasie, której bliżej się poznajemy i rozmawiamy o Państwa oczekiwaniach, marzeniach. Na podstawie zebranych informacji, przygotowujemy dla Państwa indywidualną ofertę. Przez cały okres przygotowań czuwamy nad budżetem i harmongramem przygotowań. Oferujemy Państwu kompleksową organizację ślubu i wesela, wraz z koordynacją. Jesteśmy z  Państwem w dniu ślubu, dopilnowujemy każdego drobnego elementu, tak aby w tym dniu mogli Pańswo skupić się na sobie i swoich najbliższych.

Pomagamy również w znalezieniu odpowiedniej sali na wesele, fotografa, oprawy muzycznej czy innych partnerów. Służymy wsparciem i pomocą na każdym etapie przygotowań.