FOLLOW US

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

kontakt@mojewielkiewesele.pl
507 677 395

Skip to Content

Organizacja wesela, przyjęcia weselne Wrocław

Profesjonalnie zorganizowane wesele

Nie macie jeszcze wizji, dotyczącej tego, jak ma wyglądać Dzień Waszego Ślubu? A może dokładnie wiecie, czego oczekujecie, ale poszukujecie osoby do organizacji wesela? Skontaktujcie się z nami i zobaczcie, co możemy Wam zaoferować. Organizacja wesel i przyjęć na świeżym powietrzu to nasza praca, ale i pasja. Jesteśmy pewni, że wspólnie stworzymy przepiękną scenerię Waszego ślubu oraz wywołamy emocje, które zapamiętacie do końca życia.

Organizacja przyjęć w mieście Wrocław to nasza pasja

Oferujemy kompleksowe zorganizowanie dnia ślubu oraz przyjęcia po uroczystości, zgodnego z Waszym wyobrażeniem. Posiadamy dużą bazę sal weselnych i podwykonawców, z którymi współpracujemy, dlatego świadczymy najwyższą jakość usług. Jeśli mieszkacie na terenie miasta Wrocław lub okolic, skontaktujcie się z nami, a z pewnością nawiążemy owocną współpracę. Już na pierwszy spotkaniu chcemy dowiedzieć się, jak wyobrażacie sobie swoje przyjęcie weselne. Nie martwcie się jednak, jeśli macie żadnej wizji na temat swojego dnia ślubu. Zaproponujemy Wam różnego rodzaju akcenty kolorystyczne oraz motywy przewodnie, z których wybierzecie coś dostosowanego do Waszego gustu.

Organizacja przyjęć weselnych Wrocław
Wesele Wrocław

Kompleksowa organizacja wesela w mieście Wrocław

Podczas pierwszego kontaktu ustalamy wstępne szczegóły dotyczące naszej współpracy. Omawiamy Wasze inspiracje dotyczące organizacji przyjęć lub sugerujemy to, co według nas może przypaść Wam do gustu. Rozmawiamy o tym, jak powinna wyglądać sala weselna oraz gdzie może zostać zorganizowany ślub – w kościele, Urzędzie Stanu Cywilnego czy w plenerze oraz w jakiej miejscowości – we Wrocławiu czy w okolicach.

Wstępnie ustalamy również, dla ilu osób organizujemy przyjęcia. Dopytujemy również o plany dotyczące stroju Pary Młodej – czy przyszli Nowożeńcy będą we własnym zakresie poszukiwać wymarzonych ubrań, czy również w tej kwestii możemy służyć pomocą. Ustalenie tych wszystkich szczegółów pozwoli nam określić wycenę naszych działań oraz spojrzeć na przyjęcie całościowo tak, by wszystko ze sobą współgrało.

Piękne przyjęcia weselne na terenie miasta Wrocław

Dzięki naszym kompleksowym usługom, będziecie mogli w spokoju cieszyć się sobą, kiedy my będziemy organizować Wasz najpiękniejszy dzień w życiu. Bez stresu oraz bez zbędnych dodatkowych obowiązków – wszystko bowiem jest na naszej głowie!

Cenimy sobie przejrzystą i dobrą współpracę. Dlatego staramy się być cały czas w kontakcie z Parą Młodą i informować o postępach prac. Organizacja wesel to nasza pasja. Jednak to Wy jesteście najważniejsi, dlatego chcemy, by efekt końcowy był bajeczny i idealnie spełniał Wasze wyobrażenia. Niezależnie od tego, czy przyjęcie będzie organizowane we Wrocławiu czy innej miejscowości – ważne jest, by utkwiło w pamięci wszystkich gości weselnych, a Wam pozostawiło piękne wspomnienia na całe życie.