FOLLOW US

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

kontakt@mojewielkiewesele.pl
507 677 395

Skip to Content

Wesele w plenerze Wrocław i okolice

Niezapomniane wesele na świeżym powietrzu

Chcecie, by Waszą zabawę weselną zapamiętał każdy z zaproszonych gości? Marzy Wam się jedyna w swoim rodzaju i niezapomniana uroczystość? Zdecydujcie się na wesele w plenerze! Zorganizujemy dla Was kompleksowo zabawę weselną na świeżym powietrzu na terenie miasta Wrocław (i okolice).Napiszcie do nas i dowiedzcie się, co możemy zaoferować!

Wrocław to piękne miejsce do organizacji imprez takich, jak wesele w plenerze

Ciepły, letni wieczór i zapach drzew. Uroczysta aranżacja, pięknie oświetlony teren, romantyczny klimat – to uroki zabawy weselnej w plenerze. Jako profesjonalna agencja ślubna zorganizujemy kompleksowo uroczystość na świeżym powietrzu, mając na względzie oczekiwania Młodej Pary oraz komfort zaproszonych gości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, na co zwrócić uwagę podczas organizacji takiego typu wesela. Pracując z profesjonalnymi podwykonawcami na terenie Wrocławia i okolic mamy pewność, że całość będzie wyglądać perfekcyjnie i zgodnie z gustem przyszłych Nowożeńców.

Wesele na świeżym powietrzu
Pan młody

Wrocław i okolice to piękne tereny na organizację imprezy takiej, jak wesele w plenerze

Wybierając nas jako wedding plannera macie pewność, że Wasza wymarzona uroczystość będzie zorganizowana tak, jak tego oczekujecie. Na pierwszym spotkaniu chcemy poznać Wasze wymagania i gust, który następnie będzie dla nas podstawą do zaprojektowania aranżacji uroczystości, dobrania kwiatów oraz akcentów, które będą spajać całe wydarzenie.

Wesele w plenerze jest szczególną uroczystością, dlatego z pieczołowitością dobieramy miejsce do organizacji tego typu wydarzenia i dbamy, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Możemy także polecić miejsca, które udostępnią nam piękny ogród do organizacji zabawy weselnej na zewnątrz, zadbają o niepowtarzalny klimat i smakowite jedzenie.

Powierz nam organizację wesela w plenerze we Wrocławiu

Wiele Par Młodych obawia się, czy wesele na łonie natury to dobry wybór. Martwią się o to, czy wszystkie potrawy i napoje będą dostępne na zewnątrz, czy orkiestra poradzi sobie podczas zabawy do późnych godzin nocnych oraz jaka będzie pogoda. Organizując dla Was zabawę weselną myślimy o wszystkim! Nie musisz martwić się, czy tort i przystawki będą przyniesione na czas oraz czy wesele się w ogóle odbędzie, ponieważ jest brzydka pogoda. Każdorazowo wybieramy dla Was takie miejsce na terenie Wrocławia i okolic, gdzie jest możliwość przeniesienia uroczystości do wewnątrz lub zapewniamy zadaszenie.

Naszym zadaniem jest to, byście czuli się bezpiecznie i komfortowo. To Wy jesteście najważniejsi, a w tym wyjątkowym dniu powinniście skupić się na sobie. O całą resztę zadbamy my!