fbpx
FOLLOW US

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

kontakt@mojewielkiewesele.pl
507 677 395

Skip to Content

Wesele w ogrodzie Wrocław

Wesele, które spełnia Wasze oczekiwania

Marzy Wam się kameralna uroczystość w niezapomnianym, ale bliskim Waszym sercom otoczeniu? Planujecie ślub, ale nie chcecie organizować zabawy w standardowej sali weselnej? Wybierzcie naszą agencję ślubną, która zorganizuje Wam niepowtarzalne, oryginalne wesele w ogrodzie. Zabawa tego typu może odbyć się na terenie przydomowym lub w okolicach hotelu na terenie miasta Wrocław. Sprawdź, jakie pomysły mamy na tego rodzaju uroczystość!

Propozycje organizacji wesela w ogrodzie we Wrocławiu

Organizacja zabawy weselnej na świeżym powietrzu to zupełnie inne zadanie, aniżeli zaplanowanie uroczystości w sali lub restauracji, gdzie mamy określony klimat oraz narzucone menu. Jednak jako profesjonalna agencja ślubna podejmujemy się i takich zadań, które realizujemy z najwyższą przyjemnością!

Wesele może odbyć się w ogrodzie na terenie prywatnym. Mamy jednak do dyspozycji Pary Młodej listę miejsc, które można wynająć we Wrocławiu i okolicach. Są to w szczególności piękne i zadbane ogrody przy hotelach, obiektach spa, restauracjach czy okolicznych zamkach oraz pałacykach. Dzięki nam z pewnością wybierzecie coś dla siebie, co idealnie trafia w Wasz gust.

nick-karvounis-76125-unsplash
marisa-morton-545159-unsplash

Wrocław to piękne miasto na organizację wydarzenia takiego, jak wesele w ogrodzie

Wybranie miejsca to podstawa. Potem zaczyna się już w większości nasza praca. To my zapewniamy stoły, krzesła, nagłośnienie dla orkiestry oraz wszystkie inne elementy, które będą niezbędne do swobodnej zabawy oraz spożywania posiłków na zewnątrz. Dodatkowo zorganizujemy również zadaszenie dla gości. Dlatego w przypadku silnego słońca, jak i deszczu, każdy z przybyłych będzie mógł schronić się, a Wy nie musicie obawiać się o bezpieczeństwo gości.

Planujemy również aranżację wystroju, dzięki czemu całość będzie obfitowała w spójne detale, które dodadzą szyku i charakteru Waszemu wydarzeniu. Wesele w ogrodzie to wspaniały pomysł na uroczyste świętowanie wyjątkowego Dnia Zaślubin w nieco innych niż zazwyczaj okolicznościach. Piękny, romantyczny klimat – a po zmroku jasno oświetlona przestrzeń lampionami, które dodają wspaniałego uroku. To wszystko dla Was w Dniu Waszego Ślubu.