Za górami, za lasami …a nie to, nie ta bajka. Nasza zaczyna się zupełnie inaczej.

Wyobraźcie sobie salę z przepięknym brązowo, żółto pomarańczowym witrażem pokrywającym sufit i ścianę, wyobraźcie sobie jak promienie słońca wpadają do pomieszczenia i rozświetlają mieniące się szkło. Blask świec migocze w tle tworząc przytulną, ciepłą i magiczną atmosferę. Kobaltowy obrus w duecie ze złoto miedzianym bieżnikiem otula stół. Na nim malutkie wazoniki z kwiatami, różnej wielkości świeczniki. Po środku złota kandenabla z okazałym bukietem – eukaliptus i pistacja, białe hortensje, różowe eustomy, złote trawy i gałęzie wierzby – najmodniejsze w tym sezonie. A wszystko wykończone stylowymi, złotymi podtalerzami i białymi serwetkami przewiązanymi bordową wstążką. Czyż to nie istna bajka ….

Co to by była za bajka bez księżniczki. Długie, czarne włosy romantycznie opadają na smukłe ramiona, pięknie podkreślone, zjawiskowe oczy zauważamy od razu, romantyczna suknia z koronkową, 3D górą, długimi rękawami, dekoltem w kształcie literki V. Do tego tiulowy, wielowarstwowy dół w kształcie literki A, to najmodniejszy trend 2020 roku.


Naszą księżniczkę zobaczycie w 3 odsłonach. Kolejna, romantyczna w stylu boho, z modnymi w tym sezonie rękawkami opadającymi na przedramiona, głębokim dekoltem w kształcie literki V, z kwiatowymi aplikacjami, tiulowym, wielowarstwowym dołem z trenem.


A na koniec, prosta, elegancka, minimalistyczna suknia z gładkiej tkaniny z długim trenem i przepiękną, mistyczną koronką na plecach. Trend ten utrzymuje się i zachwyca pomimo, że od ślubu księżnej Sussex minęło już prawie 2 lata. Zwieńczeniem każdej stylizacji jest przepiękna biżuteria, misternie dobrana do każdej z propozycji.
W tej stylizacji chcieliśmy Wam pokazać jak wykorzystać najnowsze trendy. Postawiliśmy na elegancję, bogactwo form i kształtów, ciepło i przytulność.

Organizacja i koordynacja: Moje Wielkie Wesele Konsultant Ślubny

Elementy dekoracyjne, oprawa florystyczna  Ślubny Zakątek

Suknie ślubne i biżuteria Ślubny Zakątek – Suknie Ślubne 

Fotografia Tomasz Ostrowski Fotografia

Makijaż Instytut Urody „Elitesse” Monika Popiołek

Miejsce Hotel Merkury Centrum Świdnica