Co będzie modne w 2019 roku w Polsce, co będzie największym hitem na weselach ? Jesteście ciekawi, zapraszam do lektury.

Zacznijmy dzisiaj od panny młodej. W tym roku królują suknie w stylu glamour. Nie zabraknie piór, diademów, imponujących kolczyków i mocno podkreślonych ust w kolorze czerwieni i różu. Dla odważnych panien młodych projektanci proponują spodnie zamiast sukni. Makijaż będzie naturalny i minimalistyczny. Najmodniejsze fryzury to kucyki i proste włosy z przedziałkiem.

 

Wracamy do rustykalnych motywów. Ten rok będzie pełen stylizacji w tym stylu. Śluby na polanie, w parku, wesela w stodole idealnie wpisują się w rustykalny styl. Możemy wykorzystać beczki, wiadra, drewniane ławy i stoły, drewniane elementy, polne kwiaty, kolorowe wstążki.

Dominować będą kwiaty i nieoczywiste formy. Kwiaty mają występować w wymiarze XXL, a dekoracje ślubne pełne mają być nieoczywistych form i dodatków. Nie zdziwcie się więc, gdy zobaczycie w propozycjach autobus na sali, czy świeczniki o niestandardowych kształtach.

 

Najpopularniejszym kolorem tego roku będzie koral. Ten niezwykły kolor świetnie nadaje się na wiosenne i letnie wesela. Romantyczne panny młode powinny zastanowić się nad stylizacją w tym kolorze. Świetnie komponuje się z większością kolorów, z pastelami jak i z mocniejszymi odcieniami.

Nie zabraknie również smacznych i słodkich atrakcji weselnych, o których mówiłam na początku 2018 roku, niestety do Polski trendy przychodzą z minimum rocznym opóźnieniem. Tajskie lody, wata cukrowa, niestandardowe potrawy, jednym słowem wszystko co oryginalne i niespotykane wcześniej.

Miłośnicy fotobutki będą zachwyceni. Odchodzimy w 2019 roku od starej jej wersji i poznajemy jej nowe oblicze w postaci m.in magicznego lustra.

 

Małgosia

 

źródło zdjęć : www.bridemagazine.co.uk