|  | 

Ślub

Pomysły na nietypowe podziękowania dla rodziców i bliskich na ślubie

img-responsive

Organizując ślub i wesele, chcemy, aby wszystko było perfekcyjne i zaplanowane w najdrobniejszych detalach. Jednym z elementów, na który często zwracamy uwagę, są podziękowania dla rodziców i bliskich. Chcemy, aby były one wyjątkowe i zapadające w pamięć. W tym artykule przedstawimy kilka nietypowych pomysłów na podziękowania, które na pewno zachwycą naszych najbliższych.

1. Personalizowane butelki z winem

Butelki z etykietami z imionami rodziców i datą ślubu będą wspaniałą pamiątką i ozdobą domowej piwniczki. Dlaczego nie połączyć tego z miłym wieczorem wina z naszymi rodzicami?

2. Kubki z sentymentalnymi napisami

Kubki z napisami odnoszącymi się do naszych rodziców, na przykład “Mama zawsze miała rację” lub “Tata, znakomity kucharz”, na pewno wywołają uśmiech na twarzy obdarowanych.

3. Książka wspomnień

To niezwykle sentymentalny prezent, który pozwoli naszym rodzicom przenieść się w czasie i odświeżyć wspomnienia z naszego dzieciństwa. Książka może zawierać informacje o tym, jak nasza rodzina się rozwijała, jakie były nasze najważniejsze chwile i pamiątki z przeszłości.

4. Wspólne wyjście na zakupy

Może to wydawać się nietypowe, ale takie prezent dla matki na ślubie jest bardzo trafiony. Razem z mamą możemy udać się na zakupy i zrobić zakupy. Taki czas spędzony razem na pewno przyniesie wiele radości i pozwoli nam jeszcze bardziej zbliżyć się do naszej mamy.

5. Spotkanie z terapeutą

Jeśli chcemy, aby nasze podziękowania miały również wymiar psychologiczny, możemy zorganizować mamy i tatusiom spotkanie z terapeutą. Będzie to doskonałe miejsce, aby omówić różne trudne tematy, które pojawiają się w związku.

6. Prezent z wyjątkowymi zdjęciami

Zdjęcia to dla naszej rodziny bardzo ważna pamiątka, dlatego możemy zrobić prezent zawierający wybrane przez nas zdjęcia z naszego życia rodzinno-młodzieżowego. Możemy je umieścić w ramkach lub stworzyć wyjątkową fotoksiążkę.

7. Klasyczny dzień spa

Z pewnością rodzice zasługują na tego typu relaksujące przyjemności jak dzień w spa. Możemy zarezerwować im relaksacyjny pakiet z masażem, peelingiem czy innym zabiegiem pielęgnacyjnym. Dzień w spa uzupełni się ze spotkaniem w kawiarni z kawą lub herbatą.

Podziękowania dla rodziców i bliskich na ślubie to ważna część ceremonii. Oczywiście, takie prezenty to nie wszystko. W trakcie całego wesela warto także pamiętać o nich i dbać o to, aby czuli się potrzebni i docenieni. Rodzina to w końcu najsilniejszy fundament naszego życia i na pewno warto dbać o nią na wesele i w codzienności.

pomysly-na-nietypowe-podziekowania-dla-rodzicow-i-bliskich-na-slubie

ABOUT THE AUTHOR