FOLLOW US

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

kontakt@mojewielkiewesele.pl
507 677 395

Skip to Content

Ślub w plenerze Wrocław, Dolny Śląsk

Powiedz „TAK” w pięknych okolicznościach

Podmuch delikatnego wiatru, słońce i piękna zieleń – sakramentalne „TAK” w pięknych okolicznościach to marzenie do spełnienia! Ślub w plenerze staje się coraz bardziej popularny w Polsce, szczególnie w mieście Wrocław. Chcecie zorganizować swoje przyjęcie na łonie natury? A może doskonałym miejscem na Wasz ślub będzie Dolny Śląsk? Wybierzcie do tego specjalistów – skontaktujcie się z nami!

Marzycie o ślubie w plenerze we Wrocławiu? Zorganizujemy go dla Was!

Pragniecie oryginalnej i niezapomnianej oprawy swojej uroczystości weselnej? Zdecydujcie się na ślub w plenerze i cieszcie się urokami pięknego słońca oraz cudownych okoliczności! Jako profesjonalni agencja ślubna z chęcią zorganizujemy dla Ciebie tego typu wydarzenie! Działamy na terenie Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska i Pomorza. Znając najpiękniejsze miejsca do organizacji ślubów na tych terenach, z pewnością wybierzemy lokalizację w pełni odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

Ślub plenerowy we Wrocławiu
Ślub w plenerze

Wrocław to piękna lokalizacja – ślub w plenerze będzie spełnieniem Waszych marzeń

Ślub niczym z bajki wymaga idealnej organizacji. Dlatego jako profesjonaliści zajmiemy się tym kompleksowo. Po zapoznaniu się z Waszymi oczekiwaniami, zaproponujemy ciekawy i oryginalny pomysł na aranżację wydarzenia. Stawiamy na zadowolenie naszych Klientów, dlatego w pełni spełniamy oczekiwania Pary Młodej.

Organizując ślub w plenerze oferujemy każdorazowo kilka miejsc do wyboru na terenie Dolnego Śląska lub Pomorza, gdzie tego typu wydarzenie można zorganizować. Przedstawimy cennik sal weselnych oraz pokoi hotelowych, a także pokażemy teren, na którym ślub miałby się odbyć. Dodatkowo zaprojektujemy zarys całej aranżacji – począwszy od ułożenia krzeseł, po cały wystrój.

Dolny Śląsk to obszar, na którym Pary Młode często decydują się na ślub w plenerze

„Tak” możecie powiedzieć na trawniku w otoczeniu pięknych roślin i śpiewu ptaków, na pięknie udekorowanym pomoście przy dźwiękach obijających się o drewno fal, a także na plaży przy zachodzie słońca. Wszystko to zależy od Waszych upodobań oraz dostępności miejsca. Organizując ślub w plenerze każdorazowo przykładamy ogromną wagę nie tylko do samego wystroju i aury, ale również do bezpieczeństwa uczestników. Dlatego wybierając naszych specjalistów, masz pewność, że wszystko będzie zorganizowane perfekcyjnie.

Biorąc ślub w pięknych okolicznościach przyrody trzeba zadbać również o formalności. Państwo Młodzi powinni uzyskać zgodę na przeprowadzenie ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego. Podpowiadamy, gdzie załatwić wszystkie niezbędne dokumenty, aby w spokoju i radości cieszyć się przygotowaniami do tego najpiękniejszego dnia w życiu!