Breaking News
 |  | 

Ślub

Istota próbnego makijażu ślubnego

img-responsive

Nie tylko sam makijaż ślubny, wykonany już w dniu ślubu, jest ważny. Równie ważny będzie makijaż próbny ślubny, czyli ten, który wizażystka stworzy dla ciebie jeszcze na kilka tygodni, a czasem i miesięcy przed zaplanowanym wydarzeniem. Nie możesz bowiem ryzykować, że wybrany przez nią make-up nie będzie ci się podobać. Wcześniej powinnaś go właśnie dokładnie sprawdzić i zyskać szansę, by zobaczyć, jak będzie się on prezentować na twojej twarzy.

Makijaże różnią się od siebie przede wszystkim rodzajem – poznaj te informacje. Teraz w modzie są te neutralne i dość proste, które jedynie podkreślają naturalną urodę, ale jej nie zmieniają i nie sprawiają, że nagle stajesz się zupełnie inną osobą i zaczynasz wyglądać jak nie ty. Ty musisz jednak zadecydować, czy coś takiego będzie ci opowiadać. Nawet jeśli na co dzień rzeczywiście malujesz się delikatnie i rano sięgasz niemalże wyłącznie po jakiś błyszczyk czy tusz do rzęs, być może właśnie to wesele wykorzystasz do zaszalenia ze swoim wizerunkiem i wypróbowania czegoś zupełnie innego. Nie chcesz przecież wtapiać się w tłum na własnym ślubie. Może więc dobrym pomysłem będzie zaryzykowanie i zdecydowanie się na coś znacznie mocniejszego czy wręcz kontrowersyjnego bądź awangardowego, czego nikt się po tobie nie spodziewa. Podekscytowana? Nawet jeśli teraz uznajesz ten mocny makijaż ślubny za rewelacyjny pomysł, mimo wszystko powinnaś sprawdzić, czy rzeczywiście będzie on do ciebie pasować. A taką szansę daje ci wyłącznie ślubny makijaż próbny. Udając się do wizażystki na takie próbne makijaże, możesz wypróbować na sobie przeróżne typy make-upów i to w przeciągu zaledwie paru godzin. Możesz nawet spędzić w salonie pół dnia, by właśnie pokombinować ze swoją twarzą i przekonać się, jak wyglądałabyś w mocnym czarnym smokey-eye, a jak w neutralnym makijażu opartym na odcieniach beżów i brązów. Z całą pewnością taka wydłużona wizyta nie będzie czasem straconym. Wspólnie z wizażystką na pewno uda wam się dojść do wniosku, który makijaż jest dla ciebie najlepszy i który naprawdę do ciebie pasuje.

Makijaże próbne zawsze warto więc wykonywać przed ważniejszymi imprezami. Kwestia tego, ile one kosztują i czy będzie cię na nie stać? W większości przypadków tak. Często jest bowiem tak, że wizażystka wlicza taki makijaż próbny ślubny w cenę standardowego makijażu ślubnego, czyli w pewnym stopniu z tych dwóch podstawowych i uzupełniających się usług tworzy cały pakiet ślubny dedykowany przyszłym pannom młodym.

Tags
istota-probnego-makijazu-slubnego

ABOUT THE AUTHOR