|  | 

Ślub

Super pomysł na zaręczyny

img-responsive

Zarówno ślub i zaręczyny są bardzo ważnym dniem dla każdej Pary Młodej. Jednak jeśli chodzi o to drugie to bardziej przeżywają to Panowie, gdyż to przeważnie oni wykonują ten pierwszy krok i proszą o rękę. Jedni wolą w sposób tradycyjny to zrobić czyli kolacja i kwiaty a jeszcze inni chcą zaskoczyć swoją drugą połówkę czymś niezapomnianym. Niniejszy artykuł ma za zadanie przedstawić super pomysł na zaręczyny. Dlatego jeśli ktoś szuka jakiegoś oryginalnego pomysłu to zdecydowanie warto zapoznać się z treścią. Może kogoś zainspiruje i zaciekawi.

Jak zorganizować zaręczyny?

Na początku warto wspomnieć, iż nie istnieje jeden złoty środek na idealne zaręczyny. Wszystko dlatego, iż każdy jest inny i nie wszystkim podoba się przecież to samo. To normalne. Jedni wolą zaręczyny na plaży przy zachodzie słońca, a drudzy w domu czy restauracji. Kwestia gustu. Jednak ten dzień powinien być wyjątkowy dla każdego, czyli taki jaki podpowiada nam nasze serce. Istnieje kilka fajnych pomysłów na zaręczyny. Tylko to jaki ktoś wybierze to zależy tylko od niego i od jego oczekiwań. Jeśli nie masz pomysłu na miejsce to może warto sięgnąć do różnych inspiracji, które związane są z waszymi pasjami oraz miejscami, w które lubicie chodzić tylko we dwoje. Można się zaręczyć podczas spędzania wolnego czasu na wspólne hobby. Może to być aktywność, która was połączyła. Innym oryginalnym pomysłem jest oświadczenie się pośrodku tafli na lodowisku. Można także umieścić pudełko z pierścionkiem na basenie pod wodą. Jeśli ktoś jednak stawia na romantyzm to można oświadczyć się ukochanej osobie w Parku, w którym się poznaliście i pierwszy raz pocałowaliście. To zależy od waszej kreatywności. Pomysłów jest multum.

Innymi pomysłami na dość oryginalne i ciekawe zaręczyny są:

  • lot balonem – To jest jeden z tych romantycznych pomysłów. Jednak jest to propozycja wyłącznie dla osób, które w ogóle nie boją się wysokości, a marzyli o takim locie.  Jest to zarówno super prezent jak i niezapomniane emocje, które zostaną z Wami na długo. Fajnie jak traficie na piękną pogodę i zachód słońca. Czy jest coś bardziej romantycznego?
  • kolacja w ciemności – Jest to także super przeżycie. Nie tylko jest okazja dobrze zjeść, ale także można jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie. W tym przypadku jeśli ktoś planuje założyć swojej ukochanej pierścionek zaręczynowy w ciemności to musi zadbać o odpowiedni rozmiar pierścionka. Przecież nikt nie chce, aby się zgubił.
  • mecz ulubionej drużyny – To idealne oświadczyny dla osób, które marzą, aby to zrobić przed większą publicznością oraz nie wstydzą się obecności innych osób.
  • oświadczyny w górach – Bardzo romantyczne są także zaręczyny na tle pięknych polskich gór, a nawet na ich szczycie. To dobre rozwiązanie dla osób, które uwielbiają aktywnie spędzać czas.
  • oświadczyny nad morzem – To także bardzo romantyczne miejsce na zaręczyny, szczególnie na plaży przy zachodzi słońca. O takich zaręczynach marzy dużo kobiet. Szum fal, gorące powietrze i zachód słońca. Brzmi cudownie. Jeśli zdecydujesz się na oświadczyny w tym miejscu wiedz, że ukochana będzie mega zadowolona.
  • zaręczyny w Polsce – Taki pomysł jest coraz bardziej popularny. Żadna kobieta się tego nie spodziewa, a fajnie jest połączyć wyjazd z tak ważnym wydarzeniem w życiu. Warto wybrać do tego ciepłe kraje typu Hiszpania czy konkretnie Majorka.
  • zaręczyny w mieście – W tym przypadku można zorganizować oświadczyny w Waszej ulubionej restauracji, która być może jest miejscem pierwszej randki czy pocałunku. To także jest romantyczne.
  • zaręczyny w domu – W tym przypadku warto zorganizować kolację przy świecach, którą spędzicie tylko we dwoje.

Jak widać pomysłów nie brakuje. Liczy się tylko chęć i kreatywność. Tylko mężczyzna wie, co najprawdę uszczęśliwi jego kobietę. Ważne, aby ten dzień był niezapomniany.

 

super-pomysl-na-zareczyny

ABOUT THE AUTHOR