FOLLOW US

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

kontakt@mojewielkiewesele.pl
507 677 395

Skip to Content

Kameralne / małe przyjącie weslene Wrocław

Kameralne / małe przyjącie weslene Wrocław

Zależy Wam, by Dzień Waszego Ślubu spędzić w gronie najbliższych? Nie interesują Was duże przyjęcia, lecz marzycie o kameralnym weselu? Napiszcie do nas, a zorganizujemy dla Was piękną uroczystość we Wrocławiu, w której wezmą udział tylko najbliższe Wam osoby.

Wrocław to piękne miasto, by zorganizować kameralne wesele

Jako profesjonalna agencja ślubna dostosowujemy się do wymagań naszych klientów. Dlatego, jeśli marzy Wam się małe, kameralne przyjęcie weselne, na które zaprosicie tylko bardzo bliską rodzinę i przyjaciół, skontaktujcie się z nami, a przygotujemy dla Was uroczystość zgodną z Waszymi oczekiwaniami.

Zaproponujemy odpowiednią, ustronną salę na terenie miasta Wrocław, która pomoże zachować aurę prywatności i spokoju. Zazwyczaj podczas mikroślubów nie wyprawiane są huczne zabawy weselne, dlatego aby dodać charakteru uroczystemu obiadowi w gronie rodziny, możemy go zaprosić wyjątkowy zespół jazzowy lub innych muzyków, którzy podkreślą wyjątkową aurę wydarzenia.

W zależności od budżetu, zaproponujemy również dodatkowe atrakcje, jak fotobudka czy puszczanie lampionów. Dopracujemy każdy najdrobniejszy detal w wystroju wnętrza tak, by całość była spójna i pięknie oddawała Wasz gust.

Panna młoda z kwiatami
nathan-dumlao-455307-unsplash

Wrocław - małe przyjęcie weselne wymaga również perfekcyjnej organizacji

Pamiętajcie, że kameralne wesele wymaga również perfekcyjnej organizacji. Dlatego, aby móc skupić się na swojej drugiej połówce w tym wyjątkowym czasie, skontaktujcie się z nami i wybierzcie profesjonalnego wedding plannera. To dzięki nam, Wasze małe przyjęcie weselne będzie piękne i niezapomniane.

Uroczystość w gronie najbliższych sprawi, że będziecie doskonale bawić się, mając możliwość porozmawiania z każdym z gości. To dzięki temu wszyscy wspólnie będziecie celebrować ten wyjątkowy dzień! Jeśli jesteście zainteresowani niestandardowymi rozwiązaniami, dotyczącymi organizacji niewielkiego przyjęcia, również postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom. Współpracujemy z wieloma zaufanymi podwykonawcami, dlatego zrealizowanie nawet najbardziej śmiałego pomysłu z nami staje się realne!

Sprawdź, jak pracujemy. Zapytaj o wstępną wycenę oraz dowiedz się, co możemy Wam zaproponować.